Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bezplatné kurzy zamerané na hubyVytlačiť
 

Bohatá nádielka.

Technická univerzita vo Zvolene, prostredníctvom Centra ďalšieho vzdelávania ponúka už od roku 2006 odborné kurzy ďalšieho vzdelávania pre odbornú verejnosť. Program rozvoja vidieka 2007 - 2013 umožnil vyškoliť viac ako 1500 absolventov. Centrum pokračuje v práci aj tento rok a pripravil dva odborné kurzy.

Prvý bezplatný kurz „Pestovanie húb“ pripravili na 23. až 26. mája 2019. Prihlásiť sa dá do 22. mája (maximálne pätnásť ľudí).

Druhý bezplatný kurz „Využitie húb“ bude od 6. do 9. júna 2019, prihlásiť sa dá do 4. júna (maximálne pätnásť ľudí).

Cieľová skupina: Príjemcom minimálnej pomoci je podnik - aktívny, ako i začínajúci poľnohospodár, obhospodarovateľ lesa, spracovateľ produktov poľnohospodárskej a lesnej prvovýroby v pracovnoprávnom vzťahu a malý a stredný podnik vo vidieckej oblasti, vykonávajúci hospodársku činnosť, bez ohľadu na jeho právny status a spôsob financovania. Hospodárskou činnosťou sa rozumie činnosť v oblasti poľnohospodárstva, lesného hospodárstva, spracovania produktov poľnohospodárskej a lesnej prvovýroby a činnosť vo vidieckej oblasti, ktorej výsledkom je ponuka tovarov a/alebo služieb na trhu.

Zdroj: (ms)


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka